مشتریان عزیز میتوانند مبالغ مربوط به سفارش ها را با وجه نقد درب منزل ویژه مشتریان تهران  و واریز به شماره کارت از طریق خودپردازها یا اپلیکیشن های بانکی تسویه کنند .

مشتریان عزیز تهرانی میتوانند کتاب های خود را با پیک موتوری درب منزل خود ضرف یک روز کاری دریافت کنند .عزیزان شهرستانی میتوانند کتاب های خود را با پست پیشتاز و تیپاکس در 2 روز کاری و پست سفارشی حداکثر یک هفته کاری درب منزل دریافت کنند .

پرداخت در محل با وجه نقد یا کارت بانکی ویژه مشتریان تهرانی و واریز به حساب یا کارت بانکی ویژه مشتریان شهرستانی …

 

 

 

 

 

تمام سعی ما این است که کتاب ها به روز باشد اما انجام صددرصدی این کار غیر ممکن است .پس این امکان وجود دارد که شما خریدی انجام دهید اما همکاران ما نتوانند کتاب ها را بیابند در این شرایط به شما اطلاع میدهیم و از شما شماره کارتی به نام خودتان  میگیریم و حداکثر تا 24 ساعت مبلغ را کامل به حساب شما بازمیگردانیم.

در هر مرحله از آماده سازی سفارش ما به شما به وسیله ایمیل و اس ام اس اطلاع میدهیم .شما میتوانید با ورود به سایت و بازدید از پروفایل نیز در جریان مراحل آماده سازی سفارشتان قرار بگیرید. در صورت نیاز میتوانید با شماره 66411666 تماس حاصل فرمایید .همکاران ما در ساعات کاری آماده راهنمایی شما هستند

ما سلامت تمامی کتاب ها را ضمانت میکنیم .سعی میکنیم قبل از ارسال مطمئن شویم که کتاب ها بدون مشکلاتی در چاپ و صحافی خدماتتان ارسال شود و در صورت وجود مشکلاتی اینچنین یا ناقص بودن کتاب ها  با قبول هزینه پست کتاب مرجوعی کتاب جدید خدمتتان ارسال میشود.

ما به شما تضمین میدهیم هرگز نقشی در قیمت گذاری کتاب ها نخواهیم داشت و تمامی کتاب ها با قیمتی که ناشر در بازار ارائه میدهد برای شما ارسال میشود.

سوالات خود برای ما ارسال کنید!