ABOUT US

درباره ما

فیبیبو فروشگاه بی وقفه کتاب

انتشارات سروش دانش با شعار ایرانی طراوت کتابخوانی با سال ها تجربه در زمینه تولید و توزیع کتاب  و تعامل با جامعه کتابخوان و نشر بیش از 170 عنوان کتاب در رشته های مختلف اقدام به افتتاح فروشگاه کامل و جامع کتاب  با نام فیبیبو نموده است.

انتشارات سروش دانش با هدف دسترسی سریع آسان دانشجویان و متخصصین  و علاقمندان کتاب به منابع متنوع و کالاهای فرهنگی و آموزشی و همچنین لزوم تغییر درشیوه های  سنتی زندگی  همگام با زندگی در دنیای مدرن با توجه به کمبود وقت و مسائل مختلف آن اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی کتاب خود با نام فیبیبو نمود.

این فروشگاه در کنار فراهم آوردن ویترینی مناسب و کامل از کتاب های موجود در بازار امکان فراهم کردن کتاب های مورد نیاز را با ارسال لینک آن کتاب در قسمت کتاب یاب را فراهم نموده که بدون جستجو زمان بر در سایت کارشناسان ما کتاب را تهیه و در اختیار شما قرار می دهند هم لینک کتاب های ایرانی و هم لینک کتاب های خارجی که کتاب های خارجی بصورت فایل در اختیار متقاضی قرار می گیرد  .همچنین کتاب های متنوع صوتی و محتوی های  آموزشی  که  در عین جامعیت با زبانی شیوا.خلاصه.مفید و کاربردی مطالب علمی را شکافته و عصاره آن را در قالب فیلم های آموزشی.کتاب های صوتی.کتاب های الکترونیکی وکتاب های  کاغذی. در اختیار فرهیختگان عزیز قرار دهد.

امید داریم با چشم انداز تحول فروش و سرعت انتقال اطلاعات  و همگام شدن با تغییرات این حوزه در کشورهای پیشرفته گامی کوچک در راستای فرهنگ کشور عزیزمان بر داریم

ابن سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران هست

20 سال 
سابقه در زمينه نشر و پخش كتاب
100+
همكاري با بزرگترين ناشران ايران
10000+
محصول با کیفیت
1M+
مشتریان راضی در سراسر ايران

انتخاب با شماست

کتابخوانی را جدی بگیریم کتاب غذای خوب برای حافظه ی شماست ارزان ترین  و بهترین تفریح است باعث افزایش قابل توجه دانش و اطلاعات می شود مسئله این نیست که خریدکتاب چقدر گرون تموم میشه مسئله اینه که اگر کتاب نخونی چقدر برات گرون تموم میشه   فیبیبو  کتابخانه همراهی برای شماست انتخاب با شماست

سئوالات متداول

بعد از ثبت نام شما می توانید در حساب کاربری خود اطلاعات آدرس خود را تغییر دهید

با تماس با پشتبان سایت با شماره 66411666 می توانید کتاب هایی که موجودی آن ها صفر هست را سفارش دهید.ما ب سرعت اون ها رو براتون تهیه میکنیم

با اتمام مراحل ثبت نام در سایت حساب کاربری شما فعال می گردد.

تنها با پرداخت فاکتور صادر شده سفارش شما پردازش و آماده ارسال می گردد.البته اگر تهران هستید میتونید با انتخاب گزینه پرداخت در محل هزینه رو بعد از دریافت کتاب ها با پول نقد پرداخت کنید..

در صورت خرید متعدد حساب شما به مشتری ویژه تبدیل می شود و از تخفیفات مربوط به آن بهره مند می گردید و در جشنواره ها شانس بیشتری برای گرفتن جوایز خواهید داشت.

تمام اطلاعات مربوطه را از حساب کاربری خود دنبال کنید و یا با شماره تلفن 66411666 تماس حاصل کنید و از همکاران ما راهنمایی بخواهید.

سؤالی دیگر دارید؟ لطفا دریغ نکنید از ما بپرسید