قوانین و مقررات

با سلام

ممنون از اینکه ما رو برای خرید کتاب انتخاب کردید امیدواریم بتونیم رضایت خاطرتون رو فراهم کنیم و باعث شیم که ما رو به دوستان دیگه هم معرفی کنید.چند تا قانون برای خرید از ما وجود داره که رعایت اونها باعث میشه یه دوستی دیرینه بینمون شکل بگیره ..

1- با توجه به شرایط بازار ممکنه فاصله تهیه کتاب گاهی بیش از از معمول طول بکشه اما نگران نباشید هر زمان بگیم کتابی رو میتونیم تهیه کنیم حتما این کار رو میکنیم البته زمانش رو حتما باهاتون هماهنگ میکنیم.چون بعضی از ناشرها ممکنه شهرستان باشند و ارسال کتاب دو سه روزی طول بکشه یا مثلا کتابی در حال آماده سازی تو مرحله چاپ باشه و ناشر اعلام کنه چند روزی طول میکشه .خب ما هم با شما هماهنگ میکنیم و اگه شما راضی باشید ما پیگیری میکنیم به محض آماده شدن خدمتتون ارسال میکنیم.زمان اعلام شده برای پست کتاب از زمان تکمیل سفارش محاسبه میشه 

2- ما همه تلاشمون رو برای تهیه کتاب ها میکنیم و سعی میکنیم سایت به روز باشه اما خب صددرصد انجام این کار غیر ممکنه .پس اگه کتابی موجود نبود با عرض شرمندگی مجبور به بازگرداندن وجه به شما هستیم .پس بچه های حسابداری تماس میگیرن باهاتون وبا گرفتن شماره کارت  تا یک روز کاری بعد وجه رو به حسابتون برمیگردونن .

3-اگر شما به طور مثل 10 جلد کتاب  سفارش دادید و تنها 5 جلد آن موجود بود و 5 جلد دیگر به دلایلی همچون اتمام چاپ موچود نبود فروشگاه 5 جلد موجود را ارسال و باقی مبلغ را به حساب شما بازمیگرداند(درمورد کتاب های چند جلدی حتما قبل از ارسال هماهنگی صورت میگیرد).

4-ممکنه کتابی ویرایش شه و قاعدتا قیمتش تغیر میکنه .ما سعی میکنم به سرعت این مسئله رو تو سایت اعمال کنیم اما با توجه به تغیرات پی در پی قیمت کتاب در بازار این کار به صورت 100 درصد امکان پذیر نیست. پس ما به این نتیجه رسیدیم با اجازه شما در صورت افزایش قیمت کتاب تا مبلغ 40 هزارتومان کتاب رو تهیه کنیم و در صورتی که بیش از این مبلغ بود خدمتتون تماس بگیریم و باهاتون هماهنگ کنیم.درصورتی که درخواستی به منزله لغو سفارش از شما به دستمون نرسه این مسئله به منزله تایید سفارش تلقی میشه.

5- کلیه کتاب ها از لحاظ سلامت فیزیکی بررسی میشند و سپس ارسال میشند و با مهر تایید کیفیت از دفتر فروشگاه خارج میشند اما با این حال درصورتی که ناقصی در صفحات دیدید میتونید تا 7 روز با دفتر تماس بگیرید و مستنداتتون رو ارسال کنید.فیبیبو تمامی هزینه های مرجوع کالا و ارسال دوباره رو تقبل میکنه.

6- فیبیبو هیچ نقشی در قیمت گذاری کالا ها نداره. ما کتاب ها رو تنها تهیه میکنیم و با همون قیمت روی جلد ارائه میدهیم. پس اگه قیمتی دارای برچسب بود با ناشر تماس بگیرید و فیبیبو هیچ مسئولیتی نداره.

7- اگه کتابی تو سایت موجود نیست میتونید با شماره 66411666 تماس بگیرید. ما اون کتاب رو برای شما پیدا میکنیم و به سرعت ارسال میکنیم. ما کتاب یاب شما  هم هستیم .

 

 

امیدوارم خرید خوبی داشته باشید و ارتباطتتون رو با ما حفظ کنید. ما به این دوستی افتخار میکنیم